ROZKŁAD DOWOŻENIA 2017/2018

Przystanek

Poniedziałek-wtorek-środa-czwartek-piątek

(przywozy)

Wtorek

i piątek

(odwozy)

Poniedziałek-środa-

czwartek

(odwozy)

Poniedziałek-wtorek-czwartek-piątek

 (odwozy)

środa

 (odwozy)

Bobrowo PRZY ZS BOBROWO

6.40

12.10

13.05

14.33

15.20

Bobrowo POMPY

Bobrowo SMOLNIKI

12.12

13.07

14.35

15.22

Tylice PRZED KAWKAMI

6.48

14.39

15.27

Tylice FIGURKA

6.49

14.40

15.28

Tylice ŚWIETLICA

6.51

14.42

15.30

Chojno GOSPODARSTWO

6.57

14.48

15.36

Chojno PRZED SKRZYŻOWANIEM

6.59

14.50

15.38

Chojno DWOREK POLSKI

7.00

14.51

15.39

Chojno ŚWIETLICA

7.03

14.54

15.42

Chojno DOM WESELNY

7.05

14.55

15.43

Pasieki

7.10

14.59

15.47

Pasieki ZAKRĘT

7.12

15.01

15.49

Pasieki FIGURKA

7.13

15.03

15.51

Małki PGR

7.15

12.20

13.15

15.06

15.54

Małki SZKOŁA PODSTAWOWA

7.16

12.22

13.17

15.08

15.55

Florencja

7.19

12.25

13.20

15.11

15.57

Słoszewy

7.23

12.29

13.24

15.15

16.01

Wymokłe RÓG

7.28

12.34

13.29

15.19

16.05

Wymokłe STARA DROGA

7.32

12.38

13.33

15.23

16.09

Wymokłe NOWA DROGA

7.34

12.40

13.35

15.25

16.11

Pląchoty

7.37

12.43

13.38

15.28

16.14

Małki SZKOŁA PODSTAWOWA

7.41

12.48

13.43

15.32

16.18

Małki PGR

7.43

12.50

13.45

15.34

Pasieki FIGURKA

12.53

13.48

15.37

Pasieki ZAKRĘT

12.55

13.50

15.39

Pasieki

12.57

13.52

15.41

Chojno PRZED SKRZYŻOWANIEM

13.01

13.56

15.45

Chojno GOSPODARSTWO

13.03

13.58

15.47

Tylice ŚWIETLICA

13.05

14.00

15.49

Tylice FIGURKA

13.07

14.02

15.51

Tylice PRZED KAWKAMI

13.09

14.04

15.53

Chojno DOM WESELNY

13.15

14.10

15.59

Chojno ŚWIETLICA

13.17

14.12

16.01

Chojno DWOREK POLSKI

13.19

14.14

16.03

Bobrowo SMOLNIKI

7.50